LG 1500+
LG 1200+
MD 1000+
SM 768+
XS mobile

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Oferta dla szkół, przedszkoli oraz firm

Do wspólnej zabawy zapraszamy także zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne. Podczas spotkania w Vito i Bella House, uczestnicy mają okazję do nabywania umiejętności pracy w zespole, a także kształtowania swojej sprawnośći fizycznej. W naszej strefie rozrywki dzieci z pewnością spożytkują swoją energię i doświadczą wielu niezapomnianych atrakcji! Oferujemy rónież zajęcia, podczas których łączymy naukę z zabawą i zaszczepiamy w dzieciach chęć do zdobywania wiedzy z różnych dziedzin naukowych.

Dlaczego warto odwiedzić Vito i Bella House z grupą szkolną i przedszkolną?


Oferta obejmuje następujące warsztaty:


1. Epicka zabawa w naszej Strefie Rozrywki (60 minut)
W Vito i Bella House czeka na dzieci mnóstwo atrakcji: Domek na drzewie, Niesamowite konstrukcje, Strefa artysty, Strefa konstrukcyjna klocków Blocków, Strefa gamera, Strefa Doktora Otiva, Sala kinowa, Strefa Podglądacza, Strefa relaksu. W tej ofercie przewidziany jest czas na swobodną zabawę dzieci oraz gry i zabawy z animatorem.˙

2. Wybuchowe warsztaty z dr. Otivem (75 minut)
Wyjątkowy pokaz prezentowany jest przez niezastąpiony duet z Miasta Nauki! Podczas tego widowiska dzieci mają okazję obserwowania doświadczeń z ciekłym azotem i metanem. Po pokazie przewidziany jest czas na swobodną zabawę dzieci w Strefie Rozrywki.

Spotkanie składa się z dwóch części:
- Pokaz 45 minut
- Zabawa w Strefie Rozrywki 30 minut

Po zakończeniu spotkania, w Vito i Bella House istnieje możłiwość zakupu pamiątek i gadżertów w naszym oryginalnym sklepie Vito Shop, a także skosztowania lodów rzemieślniczych oraz słodkości od szczecińskich dostawców!

* Oferta skierowana jest do grup liczących minimum 15 osób
* W celu ustalenia terminu i szczegółów, prosimy o kontakt: kontakt @ vitoibella.pl

Kup bilet

Vito i Bella House

ul. Boh. Getta Warszawskiego 24
70-302 Szczecin
kontakt@vitoibella.pl
tel. 502 597 585